• Свеж
Бесплатен Превозот 30PCS Мода Gilrs Балет Чевли Масло Капка Легура Pendant Шарм со Rhinestones Отвори Глеѓ Злато Тон Метал Шарм

Бесплатен Превозот 30PCS Мода Gilrs Балет Чевли Масло Капка Легура Pendant Шарм со Rhinestones Отвори Глеѓ Злато Тон

Проценките:
DEN 573.36

Стока
Достапно.

Детали

Метална боја:
случаен микс, виолетова, црвена, топла розова, бела, црна, розова, жолта
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
diy шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Компатибилност:
DIY
Обликотшема:
Чевли
Функција:
DIY
Бои:
како ваш избор
Количина:
30pcs/многу
Пакет:
30pcs
Големина:
about 27*17mm
Употреба:
Хривнија Ѓердан Телефон Синџир Keyring Шарм
испорака:
Бесплатен превозот
реден број:
накит шарм H1106
Материјал:
масло се откажат од легиран шарм

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!