• Свеж
Слободен брод!! 16mm Тиква мрачно топката форма стакло свет pendant/ со синџир /стакло шишенцето pendant , мини стаклено шише ѓердан

Слободен брод!! 16mm Тиква мрачно топката форма стакло свет pendant/ со синџир /стакло шишенцето pendant , мини стаклено

Проценките:
DEN 462.24

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Тибетската сребро,Бакар
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Број На Модел На:
16mm
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!