• Свеж
Слободен брод!! Пиперка во облик на стакло pendant Сребро позлатен капа ,или ориз уметност necklace35x6mm

Слободен брод!! Пиперка во облик на стакло pendant Сребро позлатен капа ,или ориз уметност necklace35x6mm

Проценките:
DEN 368.64

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
35x6mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!