• Свеж
SUNYIK Тигар Око Камен Teardrop Gem камен Бакарна Жица Завиткан Дрвото на Животот Pendant,Лекување Накит

SUNYIK Тигар Око Камен Teardrop Gem камен Бакарна Жица Завиткан Дрвото на Животот Pendant,Лекување Накит

Проценките:
DEN 167.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SUNYIK
Големина Детали(Приближно):
52x31x9mm;Дупка
Количина:
1pc
Тежина(Приближно):
17 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!