• Свеж
Природни Вистинска Зелена HETIAN Камен Pendant Кинески Змеј Амајлија Pendant Ѓердан во машка Мода Накит Слободни Јаже

Природни Вистинска Зелена HETIAN Камен Pendant Кинески Змеј Амајлија Pendant Ѓердан во машка Мода Накит Слободни Јаже

Проценките:
DEN 479.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Стил:
Етнички
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
HTYQYDZ-026
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Никој

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!