• Свеж
МАПАТА Доза Цела Притисок Сензор За ХОНДА Спогодба 1.6 L SAAB 9-3 9-5 2.2 TiD 0261230020 5167895 37830-PDF-E01

МАПАТА Доза Цела Притисок Сензор За ХОНДА Спогодба 1.6 L SAAB 9-3 9-5 2.2 TiD 0261230020 5167895 37830-PDF-E01

Проценките:
DEN 234.72

Стока
Достапно.

Детали

Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
37830-PDF-E01 37830PDFE01
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
ZCAUTO
Повторливост:
0261230020
Hysteresis:
V50-72-0023 7.18222.17.0 7472197
Мерен Опсег:
0 261 230 020 0261 230 020
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Резолуција:
51 67 895 5167895 270600001
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
линеарна:
550362 103053 10.3053 V50720023

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!