• Свеж
TONLEN 2БР 2 инчен Full Range Звучници 4 ohm 3 W DIY Музика Преносни Bluetooth Звучник 57mm DIY Мини Звук Радио Систем Јазик

TONLEN 2БР 2 инчен Full Range Звучници 4 ohm 3 W DIY Музика Преносни Bluetooth Звучник 57mm DIY Мини Звук Радио Систем

Проценките:
DEN 335.76

Стока
Достапно.

Детали

Поддршка СТАН:
No
Фреквентен Опсег:
100Hz-20KHz
Поддршка Apt-x:
No
Извор На Енергија:
Никој,DC
Репродукција Функција:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
2 инчи
Вграден Микрофон:
No
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
Број на Звучникот за Куќиште:
2
екран:
No
комуникација:
Аудио Линија
Гласовна Контрола:
No
Водоотпорен:
No
Wi-Fi Музика:
Spotify
Излезна Моќност:
3W
Кабинетот Материјал:
Метал
PMPO:
3W
Функција:
Никој
Бренд Име:
TONLEN
Материјал:
Метал
Wi-Fi Музика:
NO
Номинална моќност:
3W
Номинална Отпорност:
4ohm
Фреквенција:
целосен опсег (100Hz-20kHz)
Говорникот Големина :
57mm
Говорникот висина:
26mm
Чувствителност:
90dB
Обликот:
Круг
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!