• Свеж
P188 22mm/25мм 220V AC/ИСКЛУЧУВАЊЕ ПОЧНЕТЕ да ПРЕСТАНАТ да 1 НЕ NC 2 копчиња APBB-22N Еден двоен главата Притисни Копче за Префрлање Со LED

P188 22mm/25мм 220V AC/ИСКЛУЧУВАЊЕ ПОЧНЕТЕ да ПРЕСТАНАТ да 1 НЕ NC 2 копчиња APBB-22N Еден двоен главата Притисни

Проценките:
DEN 69.60

Стока
Достапно.

Детали

боја:
220V, 24V, 110V, 380V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
whurow
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1 година
Карактеристики:
ON-OFF
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
P188
Точка 1:
промоција
Точка 2:
Притисни Копче За Префрлување
Точка 3:
APBB-22N
Точка 4:
Електричен прекинувач
Напон:
24V/110V/220V/380V
боја:
Зелена/Црвена
Монтажа дијаметар :
22mm & 25mm (заедничка употреба)
Терминали:
6 завртка терминали

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!