• Свеж
Далечински Keyless Entery DC3.5V-12V 3.6 V 5V 6V 7.4 V 9V 12V Micro Реле Мини Безжичниот Далечински Управувач Switch Предавателот Приемник

Далечински Keyless Entery DC3.5V-12V 3.6 V 5V 6V 7.4 V 9V 12V Micro Реле Мини Безжичниот Далечински Управувач Switch

Проценките:
DEN 486.72

Стока
Достапно.

Детали

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
0-200M
Број На Модел На:
SKU6602
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Карактеристики:
DC3.5V-12V
Канал:
1CH
Работна Фреквенција:
315MHZ/433mhz
Работен напон:
DC3.5V-12V
Работен режим :
Еден toggle latched прилагодливи
PCB големина:
24*11*8мм

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!