• Свеж
Долги близина switch TCA-3050AL нормално отворен DC линија 24V

Долги близина switch TCA-3050AL нормално отворен DC линија 24V

Проценките:
DEN 720.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
TCA-3050AL
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
365
Број На Модел На:
TCA-3050AL

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!