• Свеж
Близината switch LJM40A-20-Z/NKS 24V NPN три жица DC нормално отворен 20mm

Близината switch LJM40A-20-Z/NKS 24V NPN три жица DC нормално отворен 20mm

Проценките:
DEN 420.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
LJM40A-20-Z/NKS
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
365
Број На Модел На:
LJM40A-20-Z/NKS

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!