• Свеж
UltraFire LED Headlamp Батерија Со 18650 Li-ion Батерии,Zoomable Главата Факел 800 Lumens КРИ XM-LT6 5 Режими на USB Светлата

UltraFire LED Headlamp Батерија Со 18650 Li-ion Батерии,Zoomable Главата Факел 800 Lumens КРИ XM-LT6 5 Режими на USB

Проценките:
DEN 671.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Предните светла
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Wattage:
20W
Бренд Име:
UltraFire
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CE,CCC
Зрак Агол:
60°
Модел на LED Монистра:
3*XML-T6 LED+2*R2 LED

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!