• Свеж
beibehang Сопствени 3d позадина Nanhai Avalokitesvara 3d ѕид хартија троседот во дневната соба во живо позадина ѕид оркестарот

beibehang Сопствени 3d позадина Nanhai Avalokitesvara 3d ѕид хартија троседот во дневната соба во живо позадина ѕид

Проценките:
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Детали

Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
14942200
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!