• Свеж
Врежана минималистички лили цвет Позадини Позадина Ѕид Мурали 3d Ѕид Хартија Дом Декоративни Тапети за Ѕидови

Врежана минималистички лили цвет Позадини Позадина Ѕид Мурали 3d Ѕид Хартија Дом Декоративни Тапети за Ѕидови

Проценките:
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
embossment хартија, свила крпа, Не wovens
Димензии:
со квадратни метри
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
w17093089
Материјал:
свила позадина
Бренд Име:
ANNAGOODS
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Функција:
Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ,Анти-статички
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Шема:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!