• Свеж
3D Водоотпорен самолепливи Вратата Налепници Дрво Вратата Ѕид Налепници за Спалната соба Дневна Соба и Бања Ѕид Налепница Дома Декор

3D Водоотпорен самолепливи Вратата Налепници Дрво Вратата Ѕид Налепници за Спалната соба Дневна Соба и Бања Ѕид Налепница

Проценките:
DEN 758.16

Стока
Достапно.

Детали

Димензии:
77cm x 200cm
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Стил:
Земја
Број На Модел На:
RQ0115-08
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Употреба:
Студија
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Шема:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!