• Свеж
2 парчиња/set Ѕид Налепници DIY Mural Спалната соба Дома Декор Постер ПВЦ Водоотпорен Вратата Налепница Имитација 3D Голем Ѕид Оркестарот Идеи Ѕид

2 парчиња/set Ѕид Налепници DIY Mural Спалната соба Дома Декор Постер ПВЦ Водоотпорен Вратата Налепница Имитација

Проценките:
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Детали

Димензии:
77cm X 200 см
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
LIBBYSK038
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
Децата' Соба
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Само Adhsive Позадина:
Спалната Соба Ѕид Половината Позадина
Вратата Налепници:
ѕидот налепница позадина
пакување листа:
2 Парчиња од Ѕидни Налепници
Сценарија:
Подот/Ѕидот/Тоалет/Бања/Врата
Diy декорација:
Скали / Постелнина соба/ Троседот во ЖИВО позадина
Перат:
избрише
Само Adhsive:
Yes
Отпорен На Вода:
Водоотпорен
боја:
Како што е прикажано
Големина:
77cm X 200 cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!