• Свеж
beibehang Американски пастирски три - димензионални мала дрво не - плетени позадина дневна соба ТВ софа во позадина спалната соба кревет

beibehang Американски пастирски три - димензионални мала дрво не - плетени позадина дневна соба ТВ софа во позадина

Проценките:
DEN 1152.00

Стока
Достапно.

Детали

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
C0195
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Стил:
Пастирски
Ниво претставува:
Три
Оценка:
Прво Одделение
оркестарот:
Село
Дали трговија:
Is
Тип на надворешна трговија:
излез
Спецификација:
0.53 * 10 m (cm)
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!