• Свеж
КЕЈТ Фото Позадина Сценско Фотографија Backdrops Светски Познатата Зграда Позадина Отворено Свадба Позадина за убави Студио

КЕЈТ Фото Позадина Сценско Фотографија Backdrops Светски Познатата Зграда Позадина Отворено Свадба Позадина за убави

Проценките:
DEN 719.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина (мм):
H 200cmxW 200cm, кориснички големини, H 150cmxW 220cm, H 200cmxW 300cm, H 250cmxW 250cm, H 300cmxW 600cm, H 150cmxW 200cm, H 300cmxW 300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Број На Модел На:
HJ04821
Стил:
Сценско
Материјал:
Микрофибер
Новиот Материјал Предности:
Reable
превозот:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
се применуваат:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
Големина:
Fixed size and custom size
сопствени направени:
Сопствени слики и големина(контактирајте ме)
Период на порибување:
5 Дена(нормално 3 Дена)
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Трговија на големо:
Целосна 3 пик, попуст 5%(ме контактирате за повеќе)
По продажба проблем:
Ве молиме контактирајте ме за прв пат

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!