• Свеж
КЕЈТ Ѕид од Тули Позадина Фотографија Позадина Деца Екран Позадина Дрво Кат Фотографии Позадина За Фото Студио

КЕЈТ Ѕид од Тули Позадина Фотографија Позадина Деца Екран Позадина Дрво Кат Фотографии Позадина За Фото Студио

Проценките:
DEN 549.60

Стока
Достапно.

Детали

Големина (мм):
200cmX200cm, кориснички големини, 150cmX220cm, 200cmX300cm, 100cmX150cm, 250cmX250cm, 300cmX600cm, 150cmX200cm, 300cmX300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
ZJ-NTZC-074
Бренд Име:
кејт
Стил:
Деца
Материјал:
Микрофибер
Стил:
Новороденче,деца,девојка,свадба
се применуваат:
Fastivel,Сезона,Сцени .свадба,фаза
Користат за :
фотографски позадина,отпечатоци фотографија,фото кабина позадина
Материјал:
дебела крпа,Без браздата, може да се мијат, може да се користи постојано
Други Снабдување:
фото студио, фото реквизити
клучен збор:
Затворен,Свадба,Историјат,Фото
KEYWORD1:
камерата fotografica,позадина продавница,
KEYWORD2:
фотографија позадина, дигитални позадина

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!