• Свеж
Висок квалитет 24V 15AH Литиум-јонска Li ion Батерија наплаќа 5C батерија INR 18650 за електрични велосипеди (90KM),Напојување 24V

Висок квалитет 24V 15AH Литиум-јонска Li ion Батерија наплаќа 5C батерија INR 18650 за електрични велосипеди (90KM),Напојување

Проценките:
DEN 10821.60

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
24v
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1 Парче
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
SJZPFTC
Тип:
Li-Ion
Големина:
325*60*30mm(standard)
Номиналниот Капацитет:
15ah
Стандарден Напон:
24v
Тежина:
About 4 KG
Циклус на животот:
3-6 години(повеќе од 2000 пати)
Користат За:
Електрични велосипеди(250WH),сите 24v опрема
Температурата На Работа:
-40 ~ +65 степен
12 Заштита:
Overcharge,overdischarge,overcurrents,кратко надвор, итн.
Издржливост:
Околу 50КМ-90KM
полнач:
Слободен(100V-240V)
Школка Материјал:
Алуминиум + ABS
Материјал:
5C, INR 18650

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!