• Свеж
3pcs /Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 356185 2000mAh За Mp3, GPS PSP мобилен телефон ПОДЛОГА СРЕДИНАТА на DVD Моќ банка

3pcs /Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 356185 2000mAh За Mp3, GPS PSP мобилен телефон ПОДЛОГА СРЕДИНАТА

Проценките:
DEN 407.76

Стока
Достапно.

Детали

Номиналниот Напон:
3.7 V
Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Батеријата Број:
3pcs
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
356185
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот
Функција:
Батерија
Volt:
3.7 V
користат за:
bluetooth слушалки 3D стакло Smart хривнија
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Околу тежина:
19g
Сопствени приклучоци:
10 може да се прилагоди
Циклус на животот:
500-700 циклуси
Максимална батеријата празнење фактор:
1C Хеликоптер не е достапна

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!