• Свеж
Нови пристигнување Автоматско Исклучување Полначи информации за Батеријата AC 110V 220V Двојна Полнач За 18650 26650 Батерија Li-Ion Батерија трговија на Големо

Нови пристигнување Автоматско Исклучување Полначи информации за Батеријата AC 110V 220V Двојна Полнач За 18650 26650

Проценките:
DEN 151.68

Стока
Достапно.

Детали

Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Пакет:
Yes
екран:
No
Брзо полнење:
No
Тип:
Електричен
Бренд Име:
DVISI
Употреба:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
Dual Полнач
Батеријата Број:
2
Интелигентни Полнење:
No
користат за:
18650 14500 26650 БАТЕРИЈАТА

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!