• Свеж
Две Бои Нов Бренд машки Модни Луксузни Појаси За Мажите Вистински Кожни Каиши За Човекот 2017 Дизајнер Појас Cowskin Висок Квалитет

Две Бои Нов Бренд машки Модни Луксузни Појаси За Мажите Вистински Кожни Каиши За Човекот 2017 Дизајнер Појас Cowskin

Проценките:
DEN 615.36

Стока
Достапно.

Детали

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Ширина:
4cm
Појаси Материјал:
Метал,Cowskin
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Појас
Појас Ширина:
3.5 см
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Тока Должина:
7cm
Погодни за употреба:
Појас мажите машки ремен ремен за мажи луксуз
Употреба на толпата:
бизнис
продавница:
Cowherd
Појас Материјал:
Geniune Кожен Појас
Тока Материјал:
Легура
боја:
црна/кафеава
Тока Боја:
Злато&Б
Година:
2018 Нова Мода
рака машки:
Мажите Кожени Ремени
Големина:
110-130cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!