• Свеж
45CC 52CC 58CC 4500 5200 5800 пила една дупка пригушувач

45CC 52CC 58CC 4500 5200 5800 пила една дупка пригушувач

Проценките:
DEN 203.04

Стока
Достапно.

Детали

сертификација:
Други
Број На Модел На:
45-52-58
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Бренд Име:
ЈУНИ ДЕН
Функција:
Принудени Воздух За Ладење,2-Мозочен Удар,Еден Цилиндар
Тип:
бензин пила

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!