• Свеж
40x40cm/45x45cm Plaid Стол Перница Мат Подлога Медитација Перници Мат Подлога Седиште Перници Coussin Декорација За Насловна & Канцеларија Троседот

40x40cm/45x45cm Plaid Стол Перница Мат Подлога Медитација Перници Мат Подлога Седиште Перници Coussin Декорација

Проценките:
DEN 340.80

Стока
Достапно.

Детали

Спецификација:
about 40x40cm, about 45x45cm
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
changbvss
Употреба:
Седиште
Функција:
Анти-Decubitus
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Број На Модел На:
kkZD156
Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Јапонија Стил
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Пополнување:
Памук
Греење Метод:
No
Шема:
Цврста
Име:
Стол Перница мат подлога,седиште перница,назад перница
Големина:
about 40x40cm 45x45cm
Возрасна Група:
Возрасни,Деца,Детска
Употреба:
Софа,фотелја,автомобил,кревет,подот ,дома Decorationetc.
Стил:
Модерниот Стил Перница
Измијте:
Рачно Перење,Машина За Миење
Обликот:
Плоштад

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!