• Свеж
Нордиските Стил Устремен Коњ Домашна Декоративни Памук, Лен Перница Покрива Троседот Фрли Перница Случај Almofadas Cojines

Нордиските Стил Устремен Коњ Домашна Декоративни Памук, Лен Перница Покрива Троседот Фрли Перница Случај Almofadas

Проценките:
DEN 119.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
КОКО КАНАЛ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A1021
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Други
Мека на ветер:
Умерена
Дебелина, индекс:
Конвенционалните
Еластична индекс:
Микро-бомба
Тежина:
УПОТРЕБА :
Божиќ,Дома,Хотел,Декоративни,Чаир,Постелнина

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!