• Свеж
Yiwu ZP Занаети Co., Ltd Евтини, на Големо 100pcs/многу Големина 3-7cm Убава Обоена Бледо Сино Исечените Природни Пердуви Goose

Yiwu ZP Занаети Co., Ltd Евтини, на Големо 100pcs/многу Големина 3-7cm Убава Обоена Бледо Сино Исечените Природни

Проценките:
DEN 237.12

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
Goose Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
Бледо Сина
Име на производ:
Бледо Сино Исечените Goose Пердуви
боја:
Бледо Сина
Големина:
3-7cm
Пакување:
100pieces/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn109594301

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!