• Свеж
10pcs/lot10-12 инчи меки мека ној пердуви чиста Портокал пердув за занает ној plumes свадба партија декорација 25-30cm

10pcs/lot10-12 инчи меки мека ној пердуви чиста Портокал пердув за занает ној plumes свадба партија декорација 25-30cm

Проценките:
DEN 94.56

Стока
Достапно.

Детали

Шема:
Обоена
Број На Модел На:
A211212223666003388
Бренд Име:
YY-tesco
Материјал:
ној пердув

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!