• Свеж
Водечки Снабдувач CHINAZP Занаети 100pcs/многу Уникатна Обоена Црвено Бронза Одземени Coque Петел Опашка Пердув

Водечки Снабдувач CHINAZP Занаети 100pcs/многу Уникатна Обоена Црвено Бронза Одземени Coque Петел Опашка Пердув

Проценките:
DEN 586.32

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
црвено бронза
Име на производ:
Црвено Бронза Одземени Coque Петел Опашка Пердуви
боја:
црвено бронза
Големина:
25~30(12~14inch)
Пакување:
100pcs/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Фабрика
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!