• Свеж
Ратан бамбус pendant светилки Југоисточните Азиски ресторан дневна соба Јапонски teahouse автентична творечка кафез pendant светилки ЗА

Ратан бамбус pendant светилки Југоисточните Азиски ресторан дневна соба Јапонски teahouse автентична творечка кафез

Проценките:
DEN 5232.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Осветлување Област:
15-30square метри
Тело Материјал:
Дрво,Бамбус
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
a1
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!