• Свеж
220v LED Кристал Ресторан Лустерот Моно Модерна Едноставна Круг Дневна Соба и трпезарија Бар Трпезариска Маса за Јадење Лустерот

220v LED Кристал Ресторан Лустерот Моно Модерна Едноставна Круг Дневна Соба и трпезарија Бар Трпезариска Маса за Јадење

Проценките:
DEN 3240.00

Стока
Достапно.

Детали

Wattage:
24w
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Напон:
220V
Абажур Боја:
Сребрена,Бела,Црна
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Бренд Име:
Letspace
Е dimmable:
Yes
Место:
Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба,други спални соби
сертификација:
RoHS,CCC
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Стил:
Модерна
Техника:
Жица Цртање Виси
Број На Модел На:
DL03
Материјал:
Метал
Гаранција:
3 Години
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
бело / црна
База Тип:
smt
Тип На Прекинувач:
N0

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!