• Свеж
Хип Хоп 24Спречување На Кубанската Синџир Mens Iced Надвор Лабораторија Кубни Циркони Злато На Ѕвонење Пиеле Ѓердан Pendant Ѓердан

Хип Хоп 24Спречување На Кубанската Синџир Mens Iced Надвор Лабораторија Кубни Циркони Злато На Ѕвонење Пиеле Ѓердан

Проценките:
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Детали

Должина:
60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3.2*3CM
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Период Tracker,Фитнес Тракер
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
HipHop1229
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!