• Свеж
2017 Нова Мода Слон Ganesha Tear Drop Ѓердан Рачно Изработени Накит Уметност Фото Стаклена Купола Mandala Ѓердан Трговија На Големо

2017 Нова Мода Слон Ganesha Tear Drop Ѓердан Рачно Изработени Накит Уметност Фото Стаклена Купола Mandala Ѓердан Трговија

Проценките:
DEN 36.00

Стока
Достапно.

Детали

Главниот Камен Боја:
Сребро, Бронза
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
TD-0100
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Алуминиум,Стакло
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро ,Бронза,Бакар,Црна
Стил:
стакло гем
Име:
фото стакло cabochon
Објектот:
Слон Ganesha Ѓердан
жешка:
Рачно Изработени Гроздобер Стакло Фото Накит

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!