• Свеж
Meaeguet Steampunk Антички Сребрен Ја Предводат Arrowhead Pendant Ѓердан За Мажи Специјална Surf Велосипед Ѓердан Ѓердан

Meaeguet Steampunk Антички Сребрен Ја Предводат Arrowhead Pendant Ѓердан За Мажи Специјална Surf Велосипед Ѓердан

Проценките:
DEN 239.76

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
Meaeguet
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Панк
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PN-515GRMG
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
57mm x 19mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Синџир должина:
60см

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!