• Свеж
10pcs lanseis нордиска симбол викинг pendant викинг мажите ѓердан

10pcs lanseis нордиска симбол викинг pendant викинг мажите ѓердан

Проценките:
DEN 672.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
1112
Функција:
Спиење Tracker
Pendant Големина:
51mm x 48mm
Должина:
45CM

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!