• Свеж
Специјална Понуда 3D Печатење Додатоци MK7 Нерѓосувачки Челик 12X5X13mm Екструдер Истиснување Тркала Конкавна Надвор Од Опрема Бесплатен превозот

Специјална Понуда 3D Печатење Додатоци MK7 Нерѓосувачки Челик 12X5X13mm Екструдер Истиснување Тркала Конкавна Надвор

Проценките:
DEN 38.16

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
ONEBSTR
Број На Модел На:
MK7 Нерѓосувачки Челик Истиснување Опрема
Тип:
Други
Тип за:
mk7
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Надворешниот Дијаметар :
12mm
внатрешниот дупка:
5mm
Висина:
13mm
Завртка:
M4
Мило Ширина:
3мм

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!