• Свеж
ОДГОВАРА За MINI COUPE COUNTRYMAN CLUBMAN Сите модел ПОДИГАЊЕ на ЛАГЕР ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ТОВАР ДУШЕЦИ ФАХ ТЕПИХ 2008-2017

ОДГОВАРА За MINI COUPE COUNTRYMAN CLUBMAN Сите модел ПОДИГАЊЕ на ЛАГЕР ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ТОВАР ДУШЕЦИ ФАХ ТЕПИХ 2008-2017

Проценките:
DEN 1872.00

Стока
Достапно.

Детали

Боја Име:
Црна со Беж, Црна со Црвени, Вино, црвена, Кафеава, Беж, Темно Кафеава боја
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Дијаметар:
According to car model
Објектот Тежина:
About 1.5 kg
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Објектот Ширина:
According to car model
Име На Модел:
JD-3
Специјални Функции:
Водоотпорен, Обичај се вклопуваат,atni се лизга
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
According to car model
Погоден за година:
за 2008-2017
Повеќе години:
Ве молиме консултирајте се со сервисот за

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!