• Свеж
Xinfstreet Деца Девојки Чевли Принцеза Slijp-на стп Кожа Деца Принцеза Чевли За Девојки Големина 26-36

Xinfstreet Деца Девојки Чевли Принцеза Slijp-на стп Кожа Деца Принцеза Чевли За Девојки Големина 26-36

Проценките:
DEN 407.76

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,13T,7T,>14T,14T,9T,5T,4T,6T,8T,3T
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Xinfstreet
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Лизга-На
Функција:
Дише
Сезоната:
Сите сезоната
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црна, бела розова боја црвена
Големина:
26-36
деца чевли:
деца чевли
девојки чевли принцеза:
chaussure enfant
девојки чевли:
девојки чевли
деца чевли:
деца чевли
девојки чевли од кожа:
девојки деца чевли
чевли за девојки:
чевли за девојки
chaussure fille:
chaussure fille
кодот:
1217

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!