• Свеж
Бесплатен Превозот 1pcs Танцување Свадба Партија Оркестарот Фан Кинески Јапонски Цвет Црешни Виткање Врежан Рака Фан со Tassel за Подарок

Бесплатен Превозот 1pcs Танцување Свадба Партија Оркестарот Фан Кинески Јапонски Цвет Црешни Виткање Врежан Рака Фан

Проценките:
DEN 128.40

Стока
Достапно.

Детали

Повод:
Шема:
Пеперутка,Цвет,Растенијата
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
HF0005
is_customized:
No
Бренд Име:
goodland
Материјал:
бамбус
Име:
Цвет Црешни Виткање Врежан Фан Страна
Маска Материјал:
Платно
Ребра,' материјал:
бамбус
Големина на Должината:
18.5 cm
отвори големина:
23cm
боја:
multicolor
Тежина:
0.026KG
Шема:
Цвет Црешни
Употреба:
Подароци, Партија,Свадба,Танцување

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!