• Свеж
XZXBBAG Жените Мода Tassel Долго Паричникот Мулти Функција Торба Секојдневен Рака Торба Дама Патент Пари Торба Женски Монета Пакет Картичка Торбичка

XZXBBAG Жените Мода Tassel Долго Паричникот Мулти Функција Торба Секојдневен Рака Торба Дама Патент Пари Торба Женски

Проценките:
DEN 97.92

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Жените
Објектот Тежина:
130G
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Tassel
Материјал Состав:
СТП Кожа
Број На Модел На:
XB499
Бренд Име:
XZXBBAG
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Ширина:
10.5CM
Шаблон Тип:
Шарени
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Објектот Должина:
20cm
Име:
Жените Мода Tassel Долго Паричник
Употреба:
девојка/жена/women/дами/ Женски/girls/студенти
боја:
Црвена, темно сина, црна, кафеава, црвено Вино, кафе, ориз, бела, црвена роза.
Обработка метод:
Мека
Се користи 1:
патент паричник
Обликот:
Пресек плоштад
Големина:
20*10.5*2.5cm
Материјал:
СТП Кожа

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!