• Свеж
3/16 инчен двојно двострано сатен панделки 5mm

3/16 инчен двојно двострано сатен панделки 5mm

Проценките:
DEN 182.40

Стока
Достапно.

Детали

боја:
617 Бебе Пченка, 625 Ананас, 640 Лимон, 644 Buttercup, 645 Daffodil, 650 Пченка, 660 Жолто Злато, 662 Глуварче, 668 Tangerine, 675 Злато, 686 Златна Маслиново Масло, 687 Dijon, 690 Стариот Злато, 693 Бледо Злато, 714 Petal Праска, 720 Праска, 743 Ѓумбир, 750 Torrid Портокал
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
617~750
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
AMORYHEART
Тип На Производ:
Панделки
Големина 1:
3/16,3/16 инчен,0.5 cm,5 mm
Боја 1:
Бебе Пченка,Ананас,Лимон,Buttercup,Daffodil,Пченка
Бојата 2:
Жолто Злато,Глуварче,Tangerine,Злато,Златни Маслиново Масло,Dijon
Боја 3:
Жолто Злато,Глуварче,Tangerine,Злато,Златни Маслиново Масло,Dijon
Име 1:
двојно сатен лента
Име 2:
двоен-соочуваат сатен лента
Име 3:
шарени сатен лента
Име 4:
ткаени работ полиестер сатен лента
Името 5:
печатени сатен лента етикетата
Името 6:
сатенски лента ткаенина
Ширина:
3/16,3/16 inch,5mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!