• Свеж
OOOT BAORJCT 1801054,38 mm 10 јарди солидна Зелен кромид Лента,DIY рачно изработени headdress додатоци материјал,Косата декорација

OOOT BAORJCT 1801054,38 mm 10 јарди солидна Зелен кромид Лента,DIY рачно изработени headdress додатоци материјал,Косата

Проценките:
DEN 117.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
1801054
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!