• Свеж
DHK 5/8 Бесплатен превозот geogratical plaid печатени Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ headband headwear hairband DIY декорација ОЕМ S736

DHK 5/8 Бесплатен превозот geogratical plaid печатени Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ headband headwear hairband DIY декорација

Проценките:
DEN 357.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Број На Модел На:
S736
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
DHK
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
Полиестер
Техника:
Печатени
Шема:
Печатени
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!