• Свеж
Q&N ОЕМ лента 140829040 7/8inch 22mm ОЕМ Мулти-боја печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

Q&N ОЕМ лента 140829040 7/8inch 22mm ОЕМ Мулти-боја печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

Проценките:
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
140829040
Бренд Име:
Q&N
Шема:
Печати
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!