• Свеж
Богатството & чест(2) на Животните DMC крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла работа ѕид дома декор

Богатството & чест(2) на Животните DMC крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла

Проценките:
DEN 837.60

Стока
Достапно.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!