• Свеж
Радост недела смета крстот бод колекции Исус DMC 14CT 11CT ткаенина livingroom хотел ресторан сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

Радост недела смета крстот бод колекции Исус DMC 14CT 11CT ткаенина livingroom хотел ресторан сликарство подарок уметност

Проценките:
DEN 381.60

Стока
Достапно.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
бог,божица,Исус:
современ модел

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!