• Свеж
Садовите овошје дома декор сликарство смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT кинески Крстот Бод Везана Поставува Везови колекции

Садовите овошје дома декор сликарство смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT кинески Крстот Бод Везана Поставува

Проценките:
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT печатени, 11CT не печатени, 14CT не печатени, 14CT печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Број На Модел На:
J308-3

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!