• Свеж
Нови Sampan памук дома декор платно сценографијата DMC Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Нови Sampan памук дома декор платно сценографијата DMC Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно

Проценките:
DEN 136.56

Стока
Достапно.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!