• Свеж
20pcs Отпорник Мрежа A09-101G 100 ohm НАТОПИ исклученост 9pin

20pcs Отпорник Мрежа A09-101G 100 ohm НАТОПИ исклученост 9pin

Проценките:
DEN 31.20

Стока
Достапно.

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
1
Температурата Коефициент:
1
боја:
Црна
Номинална моќност:
1
Отпор Толеранција:
2%
Технологија:
Јаглерод Филм
Пакет Тип:
Throught Дупка
Отпорот:
ohm
Број На Модел На:
A09
Состојба:
Нови
Тип:
Фиксна Отпорник

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!