• Свеж
Бесплатен Превозот Еден Пакет 1000PCS Керамички Диск Capacitor-s 50V 10pF 1000PCS/МНОГУ

Бесплатен Превозот Еден Пакет 1000PCS Керамички Диск Capacitor-s 50V 10pF 1000PCS/МНОГУ

Проценките:
DEN 117.12

Стока
Достапно.

Детали

Стандарди За Безбедност:
IEC
Кршење Капацитет:
Ниска
Број На Модел На:
50V 10pF
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамика
Употреба:
Низок Напон

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!